, ,

Set ngjyre gri, karroce dhe seggiolino XL

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

23,000 Lekë

Set ngjyre gri, karroce dhe seggiolino

Cope kundra ujit
Seggiolino dhe Koshi kthehet 360 grade
Cante frigoriferike dhe kundra ujit
Goma mishi
Skelet alumini teper i lehte
Shume i rehatshmen per bebushat dhe teper komod ne komandim per nenen

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Jayleen (verified owner)

  Good quality

  Jayleen

 2. Arya (verified owner)

  Good service

  Arya

SHOPPING CART

close