,

Portbebe per bebushat tuaj Blu me Re

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,000 Lekë

Portbebe per bebushat tuaj Blu me Re

Mbi 20 dizajne te ndryshme
Copa 100% pambuk
Pemasa 80 x 50 cm
Perdorimi 0-18 muaj
Mbushja shteses poshtme me filter antibakteria dhe antialergjik
Pajisur me jastek dhe cercaf me per mase 100 cm x 100 cm

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Bella (verified owner)

  The product is firmly packed

  Bella

 2. Viviene (verified owner)

  Super

  Viviene

SHOPPING CART

close