Set mekanizem kasete horizontal 3/8 F80/shkarkim me ajer. 24092

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,595 Lekë

Set mekanizem kasete horizontal 3/8 F80/shkarkim me ajer. 24092

PERSHKRIMI:

Mekanizmi i kasetës “Dost” realizon sistemin e plotë të qarkullimit të ujit në kasetë.Furnizimi me ujë realizohet horizontalisht me diametër 1/2”.Ky mekanizëm përmban dhe butonin e shkarkimit me ajër.Mekanizmi I kasetës ‘’Dost’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi

 • Lloji artikullit : Mekanizëm kasete
 • Marka : Dost
 • Materiali : Plastikë
 • Lartësi e rregjistrueshme : 1.5-4.5 L
 • Furnizimi me ujë : 1/2-horizontal
 • Tipi i butonit : Shkarkim me ajër
 • Lidhja me tubin fleksibël : Plastikë
 • Numri i Modelit : 02.02.12.00

SHOPPING CART

close