Set mekanizëm kasete horizontal 1/2 F80/shkarkim i dyfishtë 24088

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,981 Lekë

Set mekanizëm kasete horizontal 1/2 F80/shkarkim i dyfishtë 24088

PERSHKRIMI:

Mekanizmi i kasetës DOST realizon sistemin e plotë të qarkullimit të ujit në kasetë. Furnizimi me ujë realizohet horizontalisht me diametër 1/2”. Ky mekanizëm përmban dhe butonin e shkarkimit të dyfishtë. Mekanizmi i kasetës DOST siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

 • Lloji artikullit : Mekanizëm kasete
 • Marka : Dost
 • Materiali : Plastikë
 • Lartësi e rregjistrueshme : 1.5-4.5 L
 • Furnizimi me ujë : 1/2-horizontal
 • Tipi i butonit : Shkarkim I dyfishtë
 • Lidhja me tubin fleksibël : Plastikë
 • Numri i Modelit : 02.05.08.00

SHOPPING CART

close