fbpx

Set, kolltuk 2 vendësh+2 pupa+tavolinë, EMILIA, alumin/PP, kapuçino/blu 772394

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

64,400 Lekë

Out of stock

Set, kolltuk 2 vendësh+2 pupa+tavolinë, EMILIA, alumin/PP, kapuçino/blu 772394

PERSHKRIMI:

Set EMILIA me ngjyra te nderthurura dhe te kendshme kapucino dhe gri do ti jape ambientit tuaj gjalleri dhe eshte shume I pershatshem per arredimin e ambienteve tuaja te jashtme te restoranteve apo bareve.Struktura e tij prej alumini e bene me te lehte zhvendosjen e tyre.Perbehet nga nje kolltuk me permasa 136x76x75cm, dy otoman me permasa 45x45x35cm me material Polipropilen dhe alumin dhe nga nje tavoline me xham me permasa 61x51x82cm.Gjithashtu ka te perfshire dhe jasteket me material poliester qe e bejne me te rehatshem ndenjen tuaj.

  • Materiali : Alumin/PP
  • Ngjyra : kapuçino/blu
  • Gjerësia : 136 cm
  • Gjatësia : 76 cm
  • Lartësia : 75 cm
SKU: 86454814 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close