Serum Stimulues Per Rritjen E Flokeve Te Thate Dhe Te Demtuar

3,640 Lekë

Serum Stimulues Per Rritjen E Flokeve Te Thate Dhe Te Demtuar G-C

PËRSHKRIMI

Serumi i humbjes së flokëve me një kompleks unik të ushqyesve aktiv ngadalëson humbjen e flokëve, e forcon atë dhe stimulon rritjen e flokëve të rinj.

Ekstrakti i pishës stimulon rritjen e flokëve, hidraton, ushqen lëkurën e kokës dhe rrënjët e flokëve.

Vaji organik i rozmarinës përmirëson qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës, i cili ka një efekt të dobishëm në ushqimin e gjëndrave të flokëve.

Vaji Organik i Livandos parandalon humbjen e flokëve dhe zbokthin.

Vaji i pishës e pasuron lëkurën e kokës me lëndë ushqyese.

Vaji Ylang Ylang i jep flokëve forcë dhe shkëlqim.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhojeni serumin në flokë të pastër, të lagur në lëkurën e kokës dhe mos e shpëlani.

Rekomandohet të përdoret pas çdo larje flokësh për 2-3 muaj.

Për efekt maksimal, rekomandohet ta përdorni çdo ditë, duke i fërkuar në rrënjët e flokëve të lagur. Shmangni kontaktin me sytë!

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Faex extract (Yeast extract), Glycerin, PROCAPIL (Butylene Glycol (and) Water (and) PPG-26-Buteth-26 (and) PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (and) Apigenin (and) Oleanolic Acid (and) Biotinoyl Tripeptide-1), Sorbitan Olivate, Cedrus essential Oil, Organic Rosmarinus Officinalis Oil, Cananga essential Oil, Organic Lavandula essential Oil, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 57476418 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close