Serum Per Fytyre Dhe Qafe Lifting Aktiv

3,248 Lekë

Serum Per Fytyre Dhe Qafe Lifting Aktiv G-C

PËRSHKRIMI

Serumi ka një faktor mbrojtës me SPF15, duke mbrojtur lëkurën delikate të fytyrës, qafës dhe dekoltesë nga rrezet UVA dhe UVB dhe parandalimin e plakjes së lëkurës.

Tekstura e lehtë e serumit ndihmon përbërësit aktiv të depërtojnë në lëkurë sa më shpejt të jetë e mundur, të rivendosin ekuilibrin e ujit në qeliza dhe të përmirësojnë metabolizmin.

Ekstrakti organik i lajthisë ka efekt anti-inflamator, lehtëson acarimin dhe skuqjen e lëkurës.

Kompleksi i peptideve bimore rigjenerojnë intensivisht, ushqejnë dhe tërheqin lëkurën.

Serumi është një produkt i pavarur, nuk kërkon aplikim të kremit.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 30ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në fytyrën e pastruar dhe zonën e dekoltesë para makeupit me lëvizje të lehta masazhi derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Betaine, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Palmitoyl Tripeptide-1 (and) Palmitoil Tetrapeptide-7, Xanthan Gum, Lecithin, Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Alumina, Stearic Acid, Perfume, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close