Serum Kundra Plakjes Per Fytyren Per Perdorim Gjate Dites

3,640 Lekë

Serum Kundra Plakjes Per Fytyren Per Perdorim Gjate Dites G-C

PËRSHKRIMI

Serumi është krijuar në bazë të vajrave natyralë dhe ekstrakteve duke përdorur teknologjitë më të fundit.

Vajrat dhe ekstrakte bimore të vlefshme rrisin elasticitetin e lëkurës, stimulojnë qelizat të rigjenerohen dhe ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë në qelizat e lëkurës, e cila parandalon plakjen e saj.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të serumit në lëkurë të pastër dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Rosmarinus Officinalis floral water (Rosemary infusion), Organic Simmondsia Chinensis Oil (Organic Jojoba Oil), Prunus Persica Kernel Oil (Peach Oil), Persea Americana Oil (Avocado Oil), Coffeine (Caffeine), Glycerin, Hyaluronic Acid (Hyaluronic Acid) ), Hydroxyethyl acrylate (and) Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close