Serum Hidratues I Thelle Per Trupin Me Aloe Vera Portugeze

Krahasoni

1,960 Lekë

Serum Hidratues I Thelle Per Trupin Me Aloe Vera Portugeze G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti i Aloe Veras kujdeset butësisht për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme, ka një efekt hidratues afatgjatë.

Kompleksi hidrolipidik ngop qelizat e lëkurës me lagështi, ndihmon në rivendosjen e elasticitetit dhe ka një efekt liftues.
Acidi hialuronik hidraton dhe rinon lëkurën, lehtëson thatësinë dhe acarimin.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të serumit të trupit në lëkurë, masazhoni butësisht derisa të përthithet plotësisht nga trupi.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera juice), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Olive extract), Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract (Cactus flower extract), Vegetable Glycerin (vegetable source), Sorbitol, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil (Marula Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Isopropyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Betaine (from Sugar Beet), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Complex : Saccharide Isomerate, Sodium Citrate, Panthenol (provitamin B5), Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate (hyaluronic acid), Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Xanthan Gum, Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close