Serum Hidratues I Thelle Per Fytyren Perdorim Gjate Dites

Krahasoni

3,528 Lekë

Serum Hidratues I Thelle Per Fytyren Perdorim Gjate Dites G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i Serumit krijohet në bazë të vajrave natyralë dhe ekstrakteve duke përdorur teknologjinë më të fundit.

Vajrat dhe ekstraktet bimore të vlefshme rrisin elasticitetin e lëkurës, stimulojnë qelizat të rigjenerohen dhe ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë në qelizat e lëkurës, e cila parandalon plakjen e lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të serumit në lëkurë të pastër dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Rosmarinus Officinalis floral water (Rosemary infusion), Organic Prunus amygdalus Oil (Organic Almond Oil), Organic Macadamia Integrifolia Seed Oil (Organic Macadamia Oil), Olus oil (Shea Butter), Organic Lonicera japonica extract (Organic Honeysuckle Extract), Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl acrylate (and) Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close