Rubinetë, Vaske, Dost, bronzi 221254

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,250 Lekë

Rubinetë, Vaske, Dost, bronzi 221254

PERSHKRIMI:

Një rubinet i bukur vaske me një performancë mbresëlënëse, dizajn bashkëkohor ofron një përvojë dushi mbreslënëse.

Elegant në dizajn i lehtë për tu instaluar dhe përdorur.
Me rrjedhës dhe temperaturën e kontrollit të veçanta ofrojnë funksionalitet të lehtë dhe duket elegant.
Ky rubinet ka aftësinë për të shkëlqyer çdo banjo me dizenjon e saj moderne dhe me cilësi.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Përfshihet koka e dushit : Po
 • Përfshihet tubi i dushit : Po
 • Gjatësia e tubit të dushit : 150 cm

Rubinete 11 1 Rubinete 12 1

SHOPPING CART

close