Rubinete lavapjate Essenza, tub flexibel 40 cm, material bronzi 222815

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,450 Lekë

Rubinete lavapjate Essenza, tub flexibel 40 cm, material bronzi 222815

PERSHKRIMI:

Marianni paraqet një dizajn modern, të lehtë dhe të vëmendshëm në detaje, tipike e prodhimeve më të mira Made-in-Itali dhe pasqyra e cilësisë së RUBINETTERIE Mariani. Një propozim elegante dhe ekskluzive për një rubinetë me një levë e cila, në sajë të teknologjive moderne të prodhimit, është në gjendje të pozicionohet në një varg çmimesh jashtëzakonisht konkurrues. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi të lartë. Dizajn unik dhe forma janë bërë e mundur në sajë të brezit të ri të katrixhit Hydromignon 35. Dizajn nga Cristian MAPELLI katrixhi i pajisur me disqe qeramike: Ø35 mm

  • Diametri në dalje : 35 cm
  • Materiali : bronzi
  • Përshihen tubat fleksibël : po

SHOPPING CART

close