Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Surf, bronzi 28084

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,346 Lekë

Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Surf, bronzi 28084

PERSHKRIMI:

Shtojini elegancë banjës tuaj me rubinetin”SURF” ! Rubineti i lavamanit ”SURF”, u dizenjua duke përdorur kombinimin e formave të harkuara dhe të drejta në një trup solid 100% bronz. Kombinimi i formave të këtij rubineti krijon një stil të vecantë për cdo banjë .Blerja e rubinetit ”SURF” është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në lavaman
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

SHOPPING CART

close