Rubinetë, Dushi, Rubinetterie Mariani, Ultraminimal, bronzi 222817

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

31,500 Lekë

Rubinetë, Dushi, Rubinetterie Mariani, Ultraminimal, bronzi 222817

PERSHKRIMI:

Madhështia e linjës në sajë të trupit që është projektuar e lartë të siguruar një hapësirë të gjerë që i jep rehati të madhe dhe komoditet në përdorimi. Pjesa inovative e brendshme dhe sistemi i ri i montimit, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë, ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes. Ideale për një mjedis banjo moderne. Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi të lartë dhe dizajn të rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese, falë teknikave të reja të prodhimit. Katrixhi i pajisur me disqe qeramike: Ø35 mm.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Përfshihet koka e dushit : Po
 • Përfshihet tubi i dushit : Po
 • Gjatësia e tubit të dushit : 150 cm

SHOPPING CART

close