Rubinetë, Bideje, Krihler, bronzi 21240

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,586 Lekë

Rubinetë, Bideje, Krihler, bronzi 21240

PERSHKRIMI:

Rubineti I bidesë ‘’Krihler’’ është projektuar për të ofruar cilësi të lartë në një çmim të mirë. Karakteristikat e dizajnit dhe linjat elegante kombinohen me një gamë të gjerë dekoresh tualeti.Ky rubinet bideje prej bronzi garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke siguron kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit. Rubineti I bidesë ‘’Krihler’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

 • Mënyra e montimit : Montim në bide
 • Materiali : Bronz
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 3/8 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

SKU: 93986794 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close