Rrugicë, poliestër, jeshile, 50×80 cm 772752

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,246 Lekë

Rrugicë, poliestër, jeshile, 50×80 cm 772752

PERSHKRIMI:

Bëni që dhomat tuaja të duken të kuruara dhe mjaft komode. Vjen tek ju kjo rrugicë e mrekullueshme me përmasë 50×80 cm dhe me një dizajn modern. Kompletoni dhe personalizoni dhomat tuaja me këtë rrugicë dhe me aksesorët e tjerë po me të njejtin dizajn siç janë: perdet dhe jastëkët. Ambienti juaj do të jetë çlodhës dhe mjaft relaksues.

  • Materiali : Poliestër
  • Ngjyra : Jeshile
  • Përdorimi : I brëndshëm-I jashtëm
  • Gjerësia : 50 cm
  • Gjatësia : 80 cm
SKU: 62576976 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close