Raft tualeti, metal, e zezë, 16x16xH40 cm 224280

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

990 Lekë

Raft tualeti, metal, e zezë, 16x16xH40 cm 224280

PERSHKRIMI:

Rafti i tualetit është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, sapunit ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Mbajtësia është minimaliste në stil ndërsa struktura e saj ngjitet në mur duke shtuar elegancë në çdo dekor. Materiali përbërës i raftit është metal për një qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë ndaj ndryshkjes. Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor.

 • Stili : Modern
 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Mënyra e fiksimit : Me vakum
 • Materiali : Metalik
 • Numri i sergjenëve : 2 sergjen
 • Gjerësia : 16 cm
 • Thellësia : 16 cm
 • Lartësia : 40 cm
Raft tualeti metal e zeze 16x16xH40 cm 224280 1 Raft tualeti metal e zeze 16x16xH40 cm 224280 2 Raft tualeti metal e zeze 16x16xH40 cm 224280 3

SHOPPING CART

close