Raft tualeti këndor me një mbajtëse, metal, e zezë, 20x20xH8 cm 224279

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

875 Lekë

Raft tualeti këndor me një mbajtëse, metal, e zezë, 20x20xH8 cm 224279

PERSHKRIMI:

Rafti i tualetit është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, sapunit ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Mbajtësia është minimaliste në stil ndërsa struktura e saj ngjitet në mur duke shtuar elegancë në çdo dekor. Materiali përbërës i raftit është metal për një qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë ndaj ndryshkjes. Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor.

 • Stili : Modern
 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Mënyra e fiksimit : Me vakum
 • Materiali : Metalik
 • Numri i sergjenëve : 1 sergjen
 • Gjerësia : 20 cm
 • Thellësia : 20 cm
 • Lartësia : 8 cm
SKU: 17743795 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close