fbpx

Raft shumëfunksional, strukturë metalik i lyer (zezë), sergjen melamine, arrë, 70x33xH143 cm 241207

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,750 Lekë

Raft shumëfunksional, strukturë metalik i lyer (zezë), sergjen melamine, arrë, 70x33xH143 cm 241207

PERSHKRIMI:

Sillni dizajnin modern në hapësirën tuaj me këtë raft librash. Ju mund ta përdorni atë për një organizim të sendeve në çdo vend në dhomën tuaj, duke përmirësuar pamjen e saj si dhe duke treguar librat tuaj të preferuar, aksesorët e tjerë dekorative për hapësirën tuaj. Ky raft librash mund të jetë përshtatja e përkryer për shtëpinë tuaj.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalik I lyer (zezë)
 • Ngjyra : Arrë
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sergjenëve : 4
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 70 cm
 • Thellësia : 33 cm
 • Lartësia : 143 cm
SKU: 89973786 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close