Raft portativ poshtë lavamanit, i kromuar 21003

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,200 Lekë

Raft portativ poshtë lavamanit, i kromuar 21003

PERSHKRIMI:

Rafti i tualetit ALL 4 BATH është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik dhe kromimin e shndërritshëm, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti i tualetit ALL 4 BATH me dy mbajtëse ju dhuron hapësirë të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund të vendoset poshtë lavamanit ose në çdo pjesë të ambientit që ju preferoni dhe është lehtësisht i kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

 • Lloji artikullit : Raft tualeti
 • Marka : All 4 bath
 • Materiali : I kromuar
 • Nevoitet montim : Mbështet në tokë
 • Gjatesia (cm) : 50
 • Gjerësia (cm) : 27
 • Lartësia : 60 cm
 • Tipi : Me rrota-Me dy mbajtëse
SKU: 45814792 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close