fbpx

Raft këndor shumëfunksional, dru bredhi, natyrale, 27x27xH109 cm 241718

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,850 Lekë

Raft këndor shumëfunksional, dru bredhi, natyrale, 27x27xH109 cm 241718

PERSHKRIMI:

Rafti i drurit këndor shumfunksional nga ADORE është zgjidhja ideale për mbajtjen e kepucëve, librave apo çdo aksesori tjetër. Funksional dhe tërheqës me stil bashkëkohor dhe modern, ky raft me 2-sergjenë është i sigurt qe permirëson pamjen e ambientit tuaj.

 • Materiali : Dru bredhi
 • Ngjyra : Natyrale
 • Nevojitet montim : Po
 • Numri i sergjenëve : 4
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Gjerësia : 27 cm
 • Thellësia : 27 cm
 • Lartësia : 109 cm
SKU: 56619949 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close