, ,

Llampe LED me Bluetooth LED DJ Disco Drite dhe Volume i Kontrollueshem Drita Shumengjyreshe RGB Magic Crystal Ball Lamp Projector Effect Lamp Light Christmas Party

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,600 Lekë

Lloji i produktit: Llampe
Tensioni: 220V
Ngjyrat baze: RGB
Kontrolli: Me ane te telekomandes + butonat
Kendi i ndricimit: 120 grade
I pershtatshem per: Festa, Bankete, Shtepi, Lokale
Funksionimi: Automatik, Kontroll me ane te zerit, Kontroll me ane te telekomandes
Materiali: Plastike ABS
Permasat:180*180*150mm

SKU: 4000259488107 Categories: , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Aubriella (verified owner)

  Good quality

  Aubriella

 2. Bora (verified owner)

  Good quality

  Bora

SHOPPING CART

close