,

REMAX Boks Wireless me Bluetooth Water Resistant RB-M12, Distanca e lidhjes deri ne 10m, koha e punes 6-8ore

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,679 Lekë

REMAX Boks Wireless me Bluetooth Water Resistant RB-M12, Distanca e lidhjes deri ne 10m, koha e punes 6-8ore

Karakteristka:

Teknologji e avancuar e Bluetooth

Teknologji unike kunder ujit. Mund ta perdorni ne dush, ne plazh ose ne pishine. Mund te degjoni muzike dhe te relaksoheni ne cdo kohe

I pajisur me versionin e Bluetooth 4.2, Boksi lidhet lehtesisht me Laptopin, Celularin, Kompjuterin ose me cdo pajisje qe suporton Bluetooth. Boksi gjithashtu vjen me nje kabell AUX, per ta lidhur ate me pajisjet qe nuk suportojne Bluetooth

Kohe pune dhe kualitet mbreselenes

Shijo audion nga te gjitha anet

Ndertuar gjithashtu me mikrofon qe te suportoje telefonata

Ndertuar mebateri Litiumi 4000mAh, me te cilen boksi mund te punoje 6-8 ore pas karikimit

Specifika:

Marka: REMAX

Modeli:RB-M12

Versioni i Bluetooth: V 4.2

Distanca e lidhjes: Deri ne 10m

Menyrat e lidhjes: Bluetooth/ AUX

Frekuencat: 90Hz~20KHz

Fuqia Hyrese: DC5V

Bateria: lithium-ion 4000mAh

Detajet e karikimit: 5V / 1A

Koha e baterise pa punuar: ≥30 ore

Koha e punes: 6-8ore

Permasat: 201*76.8*76.8mm

Ngjyrat: E zeze  / E kuqe

SHOPPING CART

close