,

Boks Wireless me Bluetooth per Karaoke me 2 Drita LED KTS-1096, Koha e punes : Deri ne 3 ore, Maksimumi i memorjes :32GB

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

 

Krahasoni
Availability:

Out of stock

3,000 Lekë

Out of stock

Boks Wireless me Bluetooth per Karaoke me 2 Drita LED KTS-1096, Koha e punes deri ne 3 ore, Maksimumi i memorjes ne 32GB

Detajet e produktit

 • Lidhje me wireless
 • Suporton USB
 • Porte AUX
 • Bateri e rikarikueshme
 • Funksion per karaoke
 • 2 Bokse te ndare
 • Radio FM dhe regjistrim
 • Frekuenca FM automatike
 • Permasat: 12 x 9.6 x 24.6 CM

Specifika :

 • Lidhje wireless deri ne 10 metra
 • Energjia : 5w
 • Frekuenca : 100hZ -20khz
 • Rrezja e FM: 87.5-108.0MHz
 • Kapaciteti i baterise : 800mAh
 • Maksimumi i memorjes :32GB
 • Koha e punes : Deri ne 3 ore
 • Koha e karikimit: Deri ne 1 ore

SHOPPING CART

close