Qumesht-Lotion Revitalizues Per Trupin Me Sakura Japoneze

1,960 Lekë

Qumesht-Lotion Revitalizues Per Trupin Me Sakura Japoneze G-C

PËRSHKRIMI

Locioni i trupit nga ECOLATIER hidraton në mënyrë të përsosur lëkurën.

Redukton thatësinë, lëkura bëhet më e lëmuar dhe më e bukur.

Ekstrakti Ginkgo biloba hidraton në mënyrë aktive lëkurën, rrit prodhimin e kolagjenit, i jep lëkurës rehati dhe butësi.

Ekstrakti i Sakura Japoneze rinovon lëkurën, e bën atë tepër të butë.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të locionit në lëkurën e trupit dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Prunus Serrulata Flower Extract (Sakura Extract), Ginkgo Biloba Leaf Extract (Ginkgo Biloba Extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Juice (Aloe Vera Juice), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Fruit Acid Complex: Vaccinium Myrtillus Fruit / Leaf Extract (Blueberry Extract), Saccharum Officinarum (Sugar cane) Extract (Sugarcane Extract), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract (Orange Extract), Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract (Extract Lemon), Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract (Sugar Maple Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Isopropyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Betaine (Sugar Beet), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Perfume, Benzyl Alcohol, Caprylyl Stearate Glycol,Tocopheryl Acetate (Витамин Е), Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene.

SKU: 64181689 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close