PP – Krem Per Fytyren Shkelqyes Natyral

2,492 Lekë

PP – Krem Per Fytyren Shkelqyes Natyral G-C

PËRSHKRIMI

Transformoni lëkurën tuaj të fytyrës me kremin nga CAFÉ MIMI SHKËLQYES NATYRAL  PP!

Kremi PP i jep lëkurës një shkëlqim të lehtë, butësi dhe ton të përsosur, duke krijuar bazën ideale për aplikimin e e make-upit.

Shkëlqyesi transformon menjëherë lëkurën, i jep asaj një shkëlqim natyral, eliminon papërsosmëritë, gjurmët e lodhjes, përmirëson dukshëm tonin, duke i dhënë fytyrës një pamje të freskët, të qetë dhe të pastër.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin në mënyrë të barabartë në lëkurën e pastruar derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Vegetable Glycerin (Vegetable), Ethylhexyl Stearate, Caprylic / Сapric Triglycerides, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Sweet Almond Oil), Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurateeyium Millions of Perths ) Extract (Peruvian Poppy Extract), Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Perfume, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 77891 Mica, Citric Acid, Sodium Citrate.

SKU: 36465721 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close