fbpx
, ,

Portbebe per bebushat tuaj, ngjyre e Bardhe me Yje Blu

(2 customer reviews)

4,000 Lekë

Portbebe per bebushat tuaj, ngjyre e Bardhe me Yje Blu

Mbi 20 dizajne te ndryshme
Copa 100% pambuk
Pemasa 80 x 50 cm
Perdorimi 0-18 muaj
Mbushja shteses poshtme me filter antibakteria dhe antialergjik
Pajisur me jastek dhe cercaf me per mase 100 cm x 100 cm

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

  1. Eleni (verified owner)

    Good quality

    Eleni

  2. Kayden (verified owner)

    Super

    Kayden

SHOPPING CART

close