Pllakë dushi harkore, 80×80 cm, akrilike 02293

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,670 Lekë

Pllakë dushi harkore, 80×80 cm, akrilike 02293

PERSHKRIMI:

Pllaka e dushit BOBBLE SOAP, 80×80 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambient tualeti. Njëkohësisht forma e saj harkore mundëson shfrytëzimin e hapësirës së tualetit. Kjo pllakë ka një konstruksion akrilik ngjyrë të bardhë, i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Pllaka e dushitBOBBLE SOAP është dizenjuar për t`u montuar shpejt dhe për t`u pastruar lehtësisht. Ngjyra e saj e bardhë krijon mundësi të larmishme kombinimesh me pllaka tualeti të ngjyrave të ndryshme. Forma e saj harkore mundëson shfrytëzimin më të mirë të hapësirës së tualetit.

 • Lloji artikullit : Pllakë dushi
 • Marka : Bobble Soap
 • Gjatesia (cm) : 80
 • Gjerësia (cm) : 80
 • Thellësia : 13 cm
 • Materiali : Akrilik
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : Harkore
 • Përfshihet pileta : Po

Pllake dushi harkore 1 Pllake dushi harkore 2

SHOPPING CART

close