fbpx

Plitkë teke, Niklas, 1000 W, Ø 15 cm, 22x22x7 cm 810205

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Plitkë teke, Niklas, 1000 W, Ø 15 cm, 22x22x7 cm 810205

PERSHKRIMI:

Furnelat elektrike janë mjaft praktike, janë të lehta në përdorim, janë lehtësisht të transportueshme dhe ngrohen shumë shpejt duke qënë se plitkat janë material gize. Ka një fuqi prej 1000 W dhe diametri I plitkës ështe Ø 15 cm.

  • Tipi : Plitkë teke
  • Fuqia : 1000 W
  • Diametri : Ø 15 cm
  • Përmasat : 22x22x7 cm
SKU: 18959313 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close