fbpx

Plitk qeramike Dunlop, 6 menyra gatimi, Ø150mm, 1600W,

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,500 Lekë

Plitk qeramike Dunlop, 6 menyra gatimi, Ø150mm, 1600W,

PERSHKRIMI:

Plit qeramike Dunlop, 6 menyra gatimi, Ø150mm, 1600W, ju lejon mesemiri të gatuani ulshqimet tuaja të preferuara në një kohë shum të shpejtë dhe duke ju kursyer në energji dhe hapsirë, pas gatimit ajo mund të zhendoset shum lehtë në syrtar ose brenda në dollapet e kushines fal përmasave praktike që ajo ka.

  • Tipi : Plit qeramike
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 1600W
  • Materiali i pianurës : Qeramik
  • Diametri : Ø150mm
SKU: 25597934 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close