fbpx
-33%

Pjaster Profesional Bellissima Led B9 300

5,990 Lekë 8,990 Lekë

Pjaster Profesional Bellissima Led B9 300-11144

PERSHKRIMI:

Flokë të drejtë ose kaçurrela me një lëvizje të vetme.
Kontrolli i temperaturës: Kontroll dixhital i temperaturës nga 150°C në 230°C.
Veshja qeramike me shkëlqim Silk Effect siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe mbrojtje maksimale.
Pllakat aktive: Pllakat përshtaten automatikisht në fillesë për një rezultat të përcaktuar në mënyrë ideale me një lëvizje të vetme të dorës.
Dizajn i veçantë i rrumbullakët: Pllaka të rrumbullakosura për flokë të lëmuar ose me onde.

SHOPPING CART

close