Pishuar NOVA, IDEVIT, me montim në mur, e bardhë, porcelan 224242

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,630 Lekë

Pishuar NOVA, IDEVIT, me montim në mur, e bardhë, porcelan 224242

PERSHKRIMI:

Urinali prej porcelani NOVA përmban esencën e formës moderne me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky urinal i dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Urinali përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Inkasimi në mur ju lejon të shfrytëzoni maksimalisht hapësirat. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

  • Mënyra e montimit : Montim në mur

 

SHOPPING CART

close