fbpx

Pikturë, BIG BEN, punim me metal, 50×150 cm 250317

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,500 Lekë

Pikturë, BIG BEN, punim me metal, 50×150 cm 250317

PERSHKRIMI:

Një pikturë origjinale bashkohore punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë pikturë origjinale punuar në vaj. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo dekor.

  • Materiali : Metal
  • Mënyra e punimit : Metal
  • Gjerësia : 50 cm
  • Lartësia : 150 cm
SKU: 31158619 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close