fbpx

Peshore elektronike KOOPER, 150 kg max, 100 gr min, 1xCR2032, xham i tempëruar, 30x3x30 cm 800027

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,100 Lekë

Peshore elektronike KOOPER, 150 kg max, 100 gr min, 1xCR2032, xham i tempëruar, 30x3x30 cm 800027

PERSHKRIMI:

Peshorja eletronike KOOPER përmban teknologji automatike kalibrimi që e bën matjen e peshës suaj të lehtë dhe precize. Kjo peshore realizon leximin e peshës në ekran në mënyrë të menjëhershme pa patur nevojë aktivizimi. Pesha minimale e lejuar është 150 kg.

 • Tipi : Peshore
 • Pesha maksimale (kg) : 150 kg
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Lloji i baterisë : CR2032
 • Numri i baterive : 1
 • Marka : Kooper
 • Përmasa : 30x3x30 cm
SKU: 74944341 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close