fbpx

Peshore elektronike, Kooper, 150 kg, 100 gr, 1xCR2032, xham I temperuar 803104

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,250 Lekë

Peshore elektronike, Kooper, 150 kg, 100 gr, 1xCR2032, xham I temperuar 803104

PERSHKRIMI:

Peshorja eletronike KOOPER përmban teknologji automatike kalibrimi që e bën matjen e peshës suaj të lehtë dhe precize. Kjo peshore realizon leximin e peshës në ekran në mënyrë të menjëhershme pa patur nevojë aktivizimi. Pesha maximale e lejuar është 150 kg. Punon me bateri CR2032.

  • Tipi : Peshore elektronike
  • Pesha mbajtëse : 150 kg max
  • Lloji i baterisë : CR2032
  • Numri i baterive : 1
SKU: 81558297 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close