fbpx

Peshore elektronike, Grundig, 2.5-150 kg, 2xAAA, 28x28x2 cm 800787

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,790 Lekë

Peshore elektronike, Grundig, 2.5-150 kg, 2xAAA, 28x28x2 cm 800787

PERSHKRIMI:

Peshorja eletronike përmban teknologji automatike kalibrimi që e bën matjen e peshës suaj të lehtë dhe preçize . Peshorja realizon leximin e peshës në ekran në mënyrë të menjëhershme pa patur nevojë aktivizimi.Pesha minimale e lejuar është 0.1 kg dhe maksimale 150 kg. Materiali përbërës i peshores është xham i temperuar i cili e bën një konstruksion solid dhe të qëndrueshëm.

  • Tipi : Peshore
  • Pesha max : 2.5-150 kg
  • Numri i baterive : 2xAAA
  • Përmasat : 28x28x2 cm
SKU: 16796539 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close