Pastrues Grimi Micellar Per Fytyren Dhe Syte

Krahasoni

1,722 Lekë

Pastrues Grimi Micellar Per Fytyren Dhe Syte G-C

PËRSHKRIMI

Ujë-micellar përmban ujë të pastër deti i cili parandalon humbjen e lagështirës dhe ka veti anti-inflamatore.

Projektuar për heqjen e lehtë dhe të rehatshme të make up-it nga fytyra dhe sytë.

Pastron butësisht lëkurën, nuk irriton mukozën e syve, barazon tonin e lëkurës, përmirëson pamjen dhe rinovon fytyrën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël micellari në një pëlhurë pambuku dhe fërkojeni tërësisht mbi fytyrën tuaj.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Glycerin, Sea Water, Organic Bidens Pilosa Extract, Hydrogenated Prunus amygdalus Oil (Almond Oil), Hydrolyzed Rice Protein (Rice Protein), Nelumbo essential Oil (Lotus oil), Rosa Domascena essential Oil (Rose Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

SHOPPING CART

close