Paste Dhembesh Natyrale Parandalon Semundjen E Mishrave Te Dhembeve Dhe Kujdes Gjitheperfshires

1,540 Lekë

Paste Dhembesh Natyrale Parandalon Semundjen E Mishrave Te Dhembeve Dhe Kujdes Gjitheperfshires G-C

PËRSHKRIMI

 Kalciumi aktiv forcon edhe “smaltin e ndjeshëm A”.

 Kompleksi i 8 ekstrakteve bimore ka një efekt shërues dhe qetësues.

 Ekstraktet e Citrus dhe Mentes kontribuojnë në frymëmarrje të freskët dhe afatgjatë

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël paste në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Aqua, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Leaf Scutellaria Baicalensis Rootabra Extract, Camellia Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Cellulose Gum, Calcium Glycerophoxysphate, Bileuthism Ethylhexyl Hydroxystearate, Xanthan Gum, Aroma, Menthol, Sodium Saccharin, Microcrystalline Cellulose, Lactose, Hydroxypropyl Methylcellulose, O-Cymen-5-ol, Citric Acid, Propanediol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,Linalool, Limonene, CI 77289

SKU: 52818248 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close