Paste Dhembesh Detoksifikim Dhe Zbardhje Per Mengjes Me Qymyr Natyral

1,540 Lekë

Paste Dhembesh Detoksifikim Dhe Zbardhje Per Mengjes Me Qymyr Natyral G-C

PËRSHKRIMI

 Monofluorofosfat natriumi (950 ppm) – fluoride me veprim të shpejtë ndihmon në forcimin e smaltit dhe parandalimin e prishjes së dhëmbëve.

 Qymyri siguron detoksifikim të thellë dhe mbron nga gurzat.

 Kafeina është një stimulues natyral, gjallëron dhe ndihmon në zgjimin.

 Ekstraktet e Citrus dhe vaji i Mentës për freski frymëmarrje që zgjat.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël paste në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Charcoal, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensia Sinus Extractis Root Extract, Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Caffeine, Cellulose Gum, Aroma, Menthol, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Sodium Monofluorophosphate, Sodium , Propanediol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, O-Cymen-5-ol, Citric Acid, Eugenol

SKU: 16996149 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close