Pasqyrë zmadhuese stabël, Dia.15.5xH32 cm 20985

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

990 Lekë

Pasqyrë zmadhuese stabël, Dia.15.5xH32 cm 20985

PERSHKRIMI:

Pasqyra ALL 4 BATH është një pasqyrë e këndshme, statike, me konstruksion të kromuar mjaft rezistent. Kjo pasqyrë dy-anëshe rrethore ka një diametër 11.5 cm dhe përmban një dizajn të lëmuar 360° i kthyeshëm që ofron opsione zmadhimi për çdo detaj. Blerja e pasqyrës ALL 4 BATH është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Lloji artikullit : Pasqyrë me zmadhim
 • Marka : All 4 bath
 • Gjatesia (cm) : 11.5
 • Gjerësia (cm) : 11.5
 • Lartësia : 35 cm
 • Nevoitet montim : Statike
 • Përfshihet ndriçimi : Jo
 • Përmban sergjene : Jo
 • Ngjyra : Krom
Pasqyre zmadhuese stabel Dia.15.5xH32 cm 20985 2 Pasqyre zmadhuese stabel Dia.15.5xH32 cm 20985 1

SHOPPING CART

close