Pasqyre me rafte dhe skelet inoksi katrore 45×10.5xH65cm. 23180

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,010 Lekë

Pasqyre me rafte dhe skelet inoksi katrore 45×10.5xH65cm. 23180

PERSHKRIMI:

Pasqyra ”All 4 bath” është një pasqyrë e këndshme, pa kornize që i shton veçantinë ambientit të shtëpisë suaj.Skeleti i saj inoks,ka elementet e një dizenjoje elegante , të cilat kombinohen më së miri me formën e saj dhe raftet e brendshme.Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë.

 • Lloji artikullit : Pasqyrë
 • Marka : All 4 bath
 • Gjatesia (cm) : 65
 • Gjerësia (cm) : 45
 • Trashësia : 10.5 cm
 • Nevoitet montim : Montim në mur
 • Përfshihet ndriçimi : Jo
 • Përmban sergjene : Po
SKU: 53214898 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close