Pasqyre Gaia 80x60x0.5cm. 02387

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,730 Lekë

Pasqyre Gaia 80x60x0.5cm. 02387

PERSHKRIMI:

Perdor kete pasqyre per te bere kornizen me te bukur per shtepine tuaj . Kjo kornize pasqyre do te jete ne permasat qe ju doni dhe ngjyren qe ju kerkoni.

  • Gjerësia : 60 cm
  • Lartësia : 80 cm
  • Trashësia : 0.5 cm
SKU: 94895938 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close