Pasqyre Arteamis .80x60x0.5cm. 01394

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Pasqyre Arteamis .80x60x0.5cm. 01394

PERSHKRIMI:

Pasqyra Arteamis është një pasqyrë e këndshme, që i shton veçantinë ambientit të Banjos suaj. Pasqyra,ka elementet e një dizenjoje elegante, të cilat kombinohen më së miri me formën e saj.Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë.

  • Gjatësia : 80 cm
  • Gjerësia : 60 cm
Pasqyre Arteamis .80x60x0.5cm. 01394

SHOPPING CART

close