Panel dushi, me montim në mur, 24.7xH136 cm 20914

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

27,986 Lekë

Panel dushi, me montim në mur, 24.7xH136 cm 20914

PERSHKRIMI:

Paneli i dushit ” Mr.shower ” prezanton dizenjon elegante plot stil që gjallëron tualetin tuaj.Ky panel dushi ofron dy koka dushi statike dhe tëlevizshme , sprucatorë masazhues të levizshëm dhe kontroll individual te ujit. Struktura e panelit montohet në mur duke shtuar stil dhe elegancë në çdo dekor. Shtojini tualetit tuaj panelin ” Mr.shower ” per ta kthyer në një qendër të vërtetë relaksi.

 • Mënyra e montimit : montim në mur
 • Materiali : Inoks
 • Ngjyra : blu
 • Kokë dushi statike : Po
 • Kokë dushi e lëvizshme : Po
 • Koke dushi me hidromasazh : Po
 • Ekrani : Jo
 • Gjerësia : 24.7 cm
 • Lartësia : 136 cm

SKU: 24439771 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close