Ore muri xhami Dia. 35 cm 250256

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,250 Lekë

Ore muri xhami Dia. 35 cm 250256

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri do të punojë në mënyrë të përkryer në shtëpinë ose në zyrën tuaj. Kjo orë është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj. Kjo orë është mundësuar nga 1 bateri AA (nuk përfshihen).

  • Diametri (metrik) : 35 cm
  • Materiali : xhami
Ore muri xhami Dia. 35 cm 250256 1 Ore muri xhami Dia. 35 cm 250256 2 Ore muri xhami Dia. 35 cm 250256 3 Ore muri xhami Dia. 35 cm 250256 4
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close