fbpx

Olea Europaea alb. V.80 38920

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

150,000 Lekë

Olea Europaea alb. V.80 38920

PERSHKRIMI:

Shumëllojshmëria e bimëve tek Pinoku ju mundëson që të krijoni një kopësht që shpreh dëshirën për të ekspozuar një florë të pazakontë, kurioze, ndryshe nga e përgjithshmja. Për ti dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lule të celura, me ngjyra mahnitëse,të cilat do e zbukurojnë kopështin,ballkonin apo ambintin tuaj. Lulet cilësohen si “gëzimi i pranverës”, për shkak të bukurisë së tyre. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet më shumë delikatesë për shijen e cdokujt.Gjithcka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike.

 • Emri shkencor : Olea
 • Familja : Oleaceae
 • Ekspozimi : Eshte bime e ambjenteve te jashtme suporton mire vendet me diell,te ngrota dhe te mbrojtura nga era.
 • Ujitja : Ujitet mire ne vere por terreni duhet te jete I drenuar mire.
 • Ushqyesit – NPK : Pleherimi organik i tokes .Ai duhet te behet qe ne mbjedhjen e bimes , por ne menyre te veçante ne p
 • Vazimi : Bima nderrohe ne pranvere nqs rrenjet jane te shternguara.
 • Lulezimi : Gjithmon e gjelbert
SKU: 79319368 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close