fbpx

Nutribullet Gri me 12 aksesorë Delimano Nutribullet 220V, 40V,0/60Hz, 20.000 rrotullime/minutë, Diametri i pjesës bazë: 13,5 cm, Lartësia e paisjes bazë pa gotat: 20 cm, Lartësia e gotës së madhe:17 cm, Lartësia e gotës së vogël: 12,5 cm, Diametri i 88485

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,990 Lekë

Nutribullet Gri me 12 aksesorë Delimano Nutribullet 220V, 40V,0/60Hz, 20.000 rrotullime/minutë, Diametri i pjesës bazë: 13,5 cm, Lartësia e paisjes bazë pa gotat: 20 cm, Lartësia e gotës së madhe:17 cm, Lartësia e gotës së vogël: 12,5 cm, Diametri i 88485

PERSHKRIMI:

A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ju konsumoni vetëm duke u përtypur? Por, ne kemi një lajm të mrekullueshëm – frutat, perimet, farat dhe arrat mund të bluhen dhe grimcohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen, dhe sistemi tretës do të përthith elementët më të mirë ushqyes të tyre.

Fatmirësisht, tani ju mund të merrni shpërbërësin ushqimor Nutribullet!

 • Tipi : Nutribullet
 • Marka : Delimano
 • Fuqia : 600 W
 • Tensioni : 220 V
 • Kapaciteti : 500 ml
 • Shkalla e mbrojtjes : IP20
 • Përmasa : 13.5×20 cm
 • Materiali : metal/xham
 • Ngjyra : Gri
 • Numri i xhirove te centrifugimit : 20.000 RR/min
SKU: 21349739 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close