,

Numrator + Tabele Shkrimi Per Femije

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,890 Lekë

Numrator + Tabele Shkrimi Per Femije

PERSHKRIMI

Tabele shkrimi dhe numerator per femije, me permasa 25cm*9cm*29cm.

Tabela ka dy krahe ku mund te shkruhet si me marker ashtu edhe me shkumes.

Eshte e pershtatshme per t’u perdorur mbi tavoline.

Femija juaj me kete tabele shkrimi dhe numerator do te mesoje dhe argetohet njekohesisht.

Ideale per te mesuar numrat, veprimet aritmetike, trupat gjeometrike dhe me shume.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Elora (verified owner)

  Good quality

  Elora

 2. Ilaria (verified owner)

  The product is firmly packed

  Ilaria

SHOPPING CART

close