, , ,

Rrethore qe ndihmon bebet per te hedhur hapat e pare

(2 customer reviews)
Krahasoni

6,000 Lekë

Clear

Rrethore qe ndihmon bebet per te hedhur hapat e pare

Me disa melodi
Kthehet lehtesisht ne relaks
Pajisur me bisht per te dale xhiro dhe me prinderit
Plastike te certifikuar per te dhene cilesine me te mire dhe pa kimikate

Ngjyra

Bezhe, E Kuqe, Gri

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Fatjeta (verified owner)

    Good service

    Fatjeta

  2. Aneta (verified owner)

    Good service

    Aneta

SHOPPING CART

close