,

Krevati portativ fjongo per bebushat tuaj Gri me Yje te Bardhe

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,000 Lekë

Krevati portativ fjongo per bebushat tuaj Gri me Yje te Bardhe

Krevati portativ fjongo per bebushat tuaj
Dizajni sipas deshires
Copa 100% pambuk
Pemasa 70 x 50 cm
Perdorimi 0-18 muaj
Mbushja shteses poshtme me filter antibakteria dhe antialergjik

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Simona (verified owner)

  Very fast delivery

  Simona

 2. Ejona (verified owner)

  Super

  Ejona

SHOPPING CART

close